Центр підготовки прикордонників випустив операторів БПЛА

-

Читайте также

У Навчальному центрі підготовки спеціалістів Державної прикордонної служби в селищі Оршанець на Черкащині завершився курс навчання операторів безпілотних літальних апаратів, інформує прес-служба ДПСУ.

Навчання проходило за програмою підготовки операторів безпілотних літальних апаратів коптерного типу. Майже два десятки прикордонників з різних прикордонних загонів опановували безпілотні літальні апарати Matrice 200V2.

Прикордонники вивчали нормативно-правові акти, адміністративно-розпорядчі документи з організації польотів та інженерно-авіаційного забезпечення, рзглядали структуру й порядок використання повітряного простору України.

Орім того, вивчали заходи безпеки під час виконання польотів, основи аеродинаміки, повітряної навігації, авіаційної метеорології, а також розглядали способи та тактики застосування безпілотних літальних апаратів в охороні державного кордону.

Під час навчально-тренувальних та контрольних польотів оператори виконували обстеження визначеного району на предмет виявлення порушників, супроводжували їх та координували на них прикордонні наряди.

Особливу увагу звернено на виконання супроводу рухомого об’єкта, ефективному використанню усіх можливостей безпілотних літальних апаратів під час виконання різноманітних завдань з повітряної розвідки.

За підсумками навчання, військовослужбовці продемонстрували достатній рівень знань, умінь та готовність до виконання завдань з повітряного моніторингу державного кордону.

Зазначається, що за чотири роки використання БПЛА персоналом Центру підготовки з застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу підготовлено 350 вузькопрофільних фахівців з експлуатації БПЛА.

Наразі безпілотні авіаційні комплекси (апарати) продовжують активно використовуються для ведення повітряного моніторингу державного кордону та прикордонних районів, територіального моря, виключної морської економічної зони України.

Загалом цього року за допомогою безпілотників було виявлено та затримано 15 порушників кордону, 7 маломірних плавзасобів, декілька автомобілів, а також інші БПЛА, які правопорушники намагалися використати у протиправній діяльності.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, прикордонники застосовують сучасну техніку в охороні безпеки кордону.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На Донбасі в День пам’яті та примирення вшанували загиблих Героїв. ФОТО

У суботу, 8 травня, в районі проведення операції Об’єднаних сил, в День пам’яті та примирення, вшанували загиблих Героїв. Про...