Військовослужбовці одного із підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, який виконує завдання за призначенням у районі проведення операції Об’єднаних сил, здійснили стрибки з парашутом. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Вправи навчальних стрибків десантники виконували зі зброєю та спорядженням з висоти 600 – 800 метрів із вертольота Мі-8 в умовах, наближених до бойових.

Після приземлення десантні підрозділи відпрацювали ряд супутніх тактичних завдань з ведення оборони та наступу.

Особлива увага під час занять з боку досвідчених інструкторів з повітрянодесантної підготовки приділялась новобранцям, які уперше виконували стрибки з парашутом.

В районі проведення операції Об’єднаних сил воїни-десантники здійснили стрибки з парашутом#ООС #операція_ОСВійськовослужбовці одного із підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, який виконує завдання за призначенням у районі проведення операції Об’єднаних сил, здійснили стрибки з парашутом.Вправи навчальних стрибків десантники виконували зі зброєю та спорядженням з висоти 600 – 800 метрів із вертольота Мі-8 в умовах, наближених до бойових.Після приземлення десантні підрозділи відпрацювали ряд супутніх тактичних завдань з ведення оборони та наступу.Особлива увага під час занять з боку досвідчених інструкторів з повітрянодесантної підготовки приділялась новобранцям, які уперше виконували стрибки з парашутом.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Неділя, 2 червня 2019 р.