Будь-яка опозиція питанню автокефалії ПЦУ не є канонічною — Вселенський патріарх

-

Читайте также

Вчора, 8 березня, під час святкування Неділі торжества Православ’я Вселенський патріарх Варфоломій згадав питання автокефалії Православної Церкви України.

Про це з посиланням на Оrthodoxtimes.com повідомляє «Духовний фронт України».

«Будь-яка опозиція питанню автокефалії Православної церкви України не є канонічною. Однак є такі, хто має намір завдати шкоди новоствореній Православній церкві України з метою створення світської установи, яка, з одного боку, діятиме на противагу церковним принципам та традиціям, а з іншого – вона буде служити іноземним інтересам в явному протиріччі з православною еклезіологією та синодичним характером Православної Церкви», — сказав Вселенський патріарх.

Він дав зрозуміти, що рішення про надання автокефалії Православної Церкви України «висвітлило канонічну відповідальність Вселенського Престолу і актуалізувало канонічні рішення, прийняті на Вселенських Соборах».

«Визнання автокефалії православної церкви України від інших православних церков є основною умовою досягнення єдності з православним світом», – підсумував патріарх Варфоломій.

Як повідомляла група «ІС», у московського патріархату поменшало симпатиків: дані соцопитування.

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: окупанти вчинили обстріл поблизу Золотого. ВІДЕО

Від початку доби 18 червня в зоні проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню з боку...