Домой Новости Брудні звинувачення: командування ВПС відреагувало на скандал навколо трагедії Ан-26Ш

Брудні звинувачення: командування ВПС відреагувало на скандал навколо трагедії Ан-26Ш

Авіаційні експерти, політики, урядовці зібрались у студії програми «Свобода Слова» Шустер online аби обговорити болючі питання стосовно авіації Повітряних Сил, аби відповісти на питання громадськості і допомогти глядачу зрозуміти, що ж відбулось на борту Ан-26Ш, і що нам робити далі з військовою авіацією у непростій ситуації, у воюючій країні. Взяти участь у програмі зголосився й командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов.

«Однак відповіді на ці болючі питання схоже не потрібні були вчителю фізкультури, прокурору, помічнику судді, адвокату, а нині – голові Харківської ОДА і, за сумісництвом «експерту з керівництва польотами військової авіації» Олексію Кучеру», зазначає Служба зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Як наголошується у повідомленні, Кучер «одразу зробив свої упереджені висновки, навіть попри виважену і чітку позицію голови державної слідчої комісії Олега Уруського. Хоч на ефір пан Кучер не прийшов, у прямому включені він ганебно перейшов на особистості та дорікнув командувачу Повітряних Сил, начебто літаку, на якому перебував його (Сергія Дроздова) син, дали пріоритет при посадці. Мовляв ця хвилина могла вплинути на успішну посадку Ан-26Ш».

«Брехня і маніпуляція! Абсурдність тверджень цього чиновника підтвердили усі гості студії Шустера, і навіть однопартійка від «Слуги народу» Ірина Верещук. Намагались втихомирити молодого очільника області, наводили зрозумілі аргументи, але марно…

Що це, політичний піар, чиєсь замовлення, хто зна? Мораллю зрештою тут і не пахне… пан Кучер у Харкові одіозна фігура (гугл в допомогу).

Шановні журналісти, блогери, державні діячі, які минулого вечора скопіювали  гучний «сенсаційний» заголовок із «літаком сина командувача». Це відверта брехня та маніпуляція! Цей літак жодним чином не впливав на катастрофу Ан-26Ш!

Триває розслідування жахливої авіакатастрофи.  Треба встановити істину, винних і усі деталі трагедії. Закликаємо не піддаватись на маніпуляції, і користуватись даними з достовірних джерел»,  — наголосили у Командуванні Повітряних Сил ЗСУ.

Зрештою ось посилання на програму, робіть висновки самі:

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу