Британські військові побачили військові злочини РФ на Донбасі на власні очі

-

Читайте также

Іноземна делегація на чолі з Державним секретарем з питань оборони Великої Британії Беном Воллесом відвідала район проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Іноземних партнерів супроводжували міністр оборони України Андрій Загороднюк та представники оборонного відомства. На Приазов’ї робочу групу зустрічав командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

У межах робочої поїздки іноземних партнерів було ознайомлено з поточною обстановкою в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Як зазначив командувач об’єднаних сил, противник, незважаючи на оголошений режим тиші, продовжує активно обстрілювати позиції Об’єднаних сил.

«Більше того, порушуючи міжнародне право та нехтуючи моральними цінностями, веде вогонь у напрямку мирних населених пунктів. При цьому наші підрозділи продовжують виконувати взяті на себе зобов’язання щодо виконання Мінських угод», – наголосив генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Відповідаючи на запитання іноземних партнерів, він підтвердив інформацію про присутність на території тимчасово окупованих районів Луганської та Донецької областях регулярних російських військ, а також про постійне постачання зброї та боєприпасів з території РФ.

Більш наочно британська делегація ознайомилися з ситуацією в окремих районах вздовж лінії розмежування на Маріупольському напрямку.

На завершення зустрічі сторони обговорили актуальні питання розвитку українсько-британського воєнно-політичного співробітництва в оборонній сфері.

Раніше стало відомо про те, що бойовики збільшили активність та 23 рази обстріляли ЗСУ.

загрузка...

Свежее

Потери оккупантов: на Донбассе ликвидирован боевик «Кот», воевавший с 2015 года. ФОТО

В Сети опубликованы данные о ликвидированном 22 сентября на Донбассе боевике «ДНР», который воевал в рядах незаконных вооруженных формирований...