Британія пропонує Україні будувати катери: про що йдеться

-

Читайте также

Великобританія пропонує Україні будувати ударні катери їх проєкту на території нашої держави. Міноборони наразі думає чи приставати на цю пропозицію, повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням на «Думская».

Сполучене Королівство пропонує розгорнути виробництво ракетних катерів для ВМС ЗС України на одному з українських підприємств. Саме з метою представлення цією пропозиції Україну з офіційним візитом відвідував міністр оборони Великої Британії Роберт Бен Лоббан Уоллес.

Пропозиція з «туманного альбіону» – 50-метрові ракетні катери водотоннажністю близько 400 тонн, що можуть нести ударне озброєння у вигляді восьми українських протикорабельних ракет типу «Нептун» або виробництва іншої країни.

Питання фінансування також вирішено – Велика Британія надає нашій державі вигідний кредит на будівництво цих катерів, за такою ж схемою вже будуються патрульні катери OCEA для Морської охорони, а також працюють за кордоном, наприклад В’єтнам нещодавно отримав 348,2 млн. доларів США від Японії на будівництво шести кораблів типу Kunigami.

Пропоновані Великою Британією ударні ракетні катери це не перша іноземна пропозиція яка реально посилить можливості українського флоту та яка очікує рішення українського Міноборони, так для прикладу передані у майбутньому від США патрульні катери типу Mark VI можуть бути доозброєнні пусковими установками для ракет Griffin B, проте оборонне відомство затягує це погодження.

Як повідомляла група ІС, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що Україна відроджує флот та розвиває ракетну програму для того, щоб дати відсіч можливій російській агресії з моря.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Як Україна посилює заходи з охорони на кордоні з Білоруссю. ФОТО

Держприкордонслужба, Нацгвардія та Нацполіція продовжують заходи з додаткового посилення державного кордону з Білоруссю. Резерви перебувають на визначених напрямках. Таке...