Брензович гальмує призначення Бочкої генконсулом в Ужгороді: що відомо

-

Читайте также

До кінця березня мала відбутись заміна 2-х угорських консулів на Закарпатті: Йожефа Бугайло в Ужгороді та Матяша Сіладі у Берегові. Угорський генконсул Бугайло взагалі вже попрощався з колективом та очільниками Закарпаття, тим часом як Бочкої звільнився з попередньої посади в МЗС Угорщини. Про це навіть писали ЗМІ.

Але серед членів «КМКС-Партії угорців України» ходять чутки, що їх лідер Василь Брензович, який з 1 грудня переховується у Будапешті, намагається повпливати на відтермінування призначення Йожефа Бочкої генконсулом в Ужгороді, йдеться у повідомленні автора Telegram-канала ERőS PISTA #Закарпаття.

Відомо також, що головна задача професійного економіста Бочкої — розібратись із фінансуванням і виплатами угорських благодійних фондів Закарпаття, провести тотальний аудит і визначити, що і коли пішло не так, чому фондами зайнялись українські силовики та яка участь у цьому Брензовича.

Саме тому лідер «КМКС» почав активно «вставляти палиці у колеса» останніх призначень, користуючись при цьому старими зв’язками в українському МЗС періоду свого депутатства від БПП у Верховній Раді. Спілкуючись з естеблішментом у Будапешті, Брензович також натякає про недоцільність заміни Бугайла чи Сіладі.

Так чи інакше, рішення про призначення Йожефа Бочкої генконсулом в Ужгороді має з’явитись вже найближчим часом, а сам дипломат збирає валізи для поїздки на Закарпаття.

Але що буде робити Брензович, який виїхав до Угорщини по безвізу на 90 днів, а перебуває там вже 4 місяці? Він не відвідує засідань ТУКЗ-КМКС і Закарпатської обласної ради, а його повноваження між собою розділили інші люди.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На Чернігівщині явка резервістів на збори стала прикладом патріотизму. ФОТО

У перший день навчань територіальної оборони на Чернігівщині явка резервістів склала 112 відсотків. Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА. "Висока...