Брата глави ОАСК Павла Вовка звільнено з військової служби

-

Читайте также

Проведене службове розслідування виявило факти порушення Юрієм Зонтовим військової дисципліни та умов проходження військової служби у Службі зовнішньої розвідки. Про це, дотримуючись демократичних принципів і стандартів інформування суспільства про діяльність розвідоргану, інформує СЗР України.

У рамках превалювання принципів доброчесності в діяльності співробітників Служби зовнішньої розвідки України Юрія Зонтова притягнуто до дисциплінарної відповідальності та звільнено з військової служби, йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що вже колишній заступник начальника управління СЗР, який також протизаконно суміщав адвокатську практику з розвідкою, є рідним братом голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка.

Два тижні тому Національне антикорупційне бюро затримало підполковника Юрія Зонтова, звинувативши його в отриманні хабара в 100 тис. доларів.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що заступника голови зовнішньої розвідки України підозрювали у корупції.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Беларуси устроили театрализованную реконструкцию сожжения нацистами местных жителей. ВИДЕО

В Докшицком районе Витебской области Беларуси к празднику победы 9 мая устроили театрализованную реконструкцию сожжения местных жителей "нацистами", пишут...