БПЛА США знов проігнорували заборону РФ на політ біля Криму: що відомо

-

Читайте также

Незважаючи на так звану «заборону польотів» країною-агресором біля окупованого Криму, одночасно два стратегічних БПЛА США RQ4 Global Hawk вчора, 24 квітня, вели розвідку біля окупованого Криму та Кавказького узбережжя Чорного моря. Про це свідчать дані сервісу www.flightradar24.com, пише «enigma».

Країна-окупант ввела з 20 по 24 квітня тимчасові обмеження на польоти над частиною окупованого Криму і Чорного моря. Згідно координатами, в зону обмеження польотів до висоти 19 тис. метрів входить повітряний простір над південною частиною окупованого Криму (від Севастополя до Феодосії), прилеглими до Південного берега Криму територіальними водами, а також над частиною міжнародних вод Чорного моря.

Але літаки-розвідники США та країн НАТО не зважають на ці «заборони» росіян та всі ці дні активно ведуть розвідку над всією акваторією Чорного моря.

Як повідомляла група «ІС», компанія Roketsan показала, як ударній дрон з українськими двигунами знищує російський Панцир-1С.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Чому Україна має відмовити чеському дипломату з російським «шлейфом»: причини

Чинній владі часом дорікають через те, що вона готова діяти всупереч порадам чи навіть проханням західних партнерів. Однак навіть...