Бойовиків в ОРДЛО погрозами змушують отримувати паспорти РФ, — розвідка

-

Читайте также

У розвідці повідомили, що окупанти продовжують силувати бойовиків в ОРДЛО до отримання російського громадянства. Для цього вони вдаються до цілковито радянських методів. Зокрема — примусу, погроз, адміністративного впливу. 

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російсько-окупаційних військ продовжує вживати заходів для прискорення т.зв. “паспортизації” зокрема особового складу всіх “силових структур”, сформованих на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

Запроваджується практика щомісячного заслуховування на засіданнях атестаційних комісій тих командирів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, де показник “паспортизації” буде найгіршим, з подальшим прийняттям рішень про накладення стягнень включно до звільнення з військової служби.

Крім того, до 1 листопада ц.р. до всіх т.зв. “силовиків” буде доведено під підпис персональне попередження про звільнення зі служби у разі не отримання російського громадянства до кінця поточного року.

Раніше стало відомо про те, що окупанти вигадали, як змусити бойовиків в ОРДЛО отримати російські паспорти.

загрузка...

Свежее

Работает на честном слове: после вынужденной остановки запущен блок БелАЭС

В Беларуси есть не одна тема, которая показывает всю халатность правящего режима. Одна из них Белорусская АЭС (БелАЭС), пишет...