Бойовики заблокували роботу спостерігачів ОБСЄ на півдні Донецької області: що відбувається

-

Читайте также

Збільшилась кількість випадків, коли бойовики не допускають на свою територію на півдні Донецької області патрулі СММ ОБСЄ.  На цьому наголошує українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, — йдеться у повідомленні штабу ООС.

У щоденному звіті від 24 грудня 2019 року СММ ОБСЄ інформує про 6 випадків відмови та 1 випадок затримки патрулів Місії у доступі до непідконтрольних урядові України територій.

Представники збройних формувань Російської Федерації відмовили патрулю Місії у проїзді на тимчасово окуповану територію біля Роздольного, Петрівського, Приморського, Безіменного, Новоазовська та Заїченка на півдні Донецької області.

На блокпості західніше населеного пункту Верхньошироківське (колишній Октябр) представники збройних формувань знову затримали патруль Місії на 17 хвилин.

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін звертає увагу представників збройних формувань РФ на не припустимість дій по перешкоджанню виконання представниками СММ ОБСЄ мандату Місії.

Як повідомляла група «ІС», терористи обстріляли безпілотник ОБСЄ на Донбасі.

загрузка...

Свежее

У Беларуси забрали право на проведение этапа Кубка мира по биатлону

Беларусь потеряла право на проведение этапа Кубка мира по биатлону, который предполагалось разыграть 3-6 марта 2022 года. И соревнования...