Бойовики відкрили вогонь в напрямку робітників, які ремонтували водогін: відомі подробиці

-

Читайте также

Бункерный позор Владимира Путина

Не думаю, что когда в 2000 году россияне голосовали за избрание Владимира Путина, молодого и энергичного кандидата на пост...

Мешканця Донеччини звинувачують у терористичній діяльності: деталі розслідування

Донецька обласна прокуратура завершила спеціальне досудове розслідування стосовно мешканця міста Шахтарськ за фактом участі у терористичній організації, повідомили у...

США завершили вывод войск из Сомали: опубликовано заявление

Соединенные Штаты Америки полностью завершили вывод подразделений Вооруженных сил из Сомали в соответствии с распоряжением президента Дональда Трампа. Об...

Близько 11.00 з боку НЗФ ОРДО було відкрито провокативний попереджувальний вогонь зі стрілецької зброї та гранатомета у напрямку робочої бригади, яка здійснювала ремонтні роботи по відновленню водопостачання, які було сплановано на ділянці водогону “Горлівка – Торецьк” 8 січня, повідомляє штаб ООС.

Для уникнення жертв роботи було припинено. Сторонами вжиті заходи щодо дотримання режиму тиші. О 12.00 відновлювальні роботи продовжились. Однак, не зважаючи на домовленості, близько 14.00 противник знову відкрив провокативний вогонь зі стрілецької зброї. Роботи було негайно припинено, проведено виведення робочої бригади та офіцерів УССЦКК із зони робіт.

Попередньо, організація  виконання зазначених заходів була спланована ОКП ООС спільно з УС СЦКК та РУЕК КП «Вода Донбасу» в районі населеного пункту Південне. Для виконання зазначених робіт через СММ ОБСЄ отримано письмові гарантії безпеки з боку ЗФ ОРДО. З боку ЗС України надані аналогічні гарантії для проведення «дзеркальних» робіт щодо відновлення водогону у бік Горлівки на тимчасово окуповану територію.

Роботи було організовано та розпочато в плановому порядку о 10.00 у безпосередній взаємодії з СММ ОБСЄ та забезпечувались дзеркальним патрулюванням патрулів Місії спільно з УССЦКК.

УССЦКК підготовлено письмову ноту на адресу СММ ОБСЄ щодо зазначених провокаційних дій з боку ОРДО. Українська сторона вважає подібні дії ЗФ ОРДО неприпустимими та такими, що суперечать крокам щодо врегулювання ситуації вздовж лінії розмежування сторін.

Як повідомляла група «ІС», окупанти готують нові провокації на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Бункерный позор Владимира Путина

Не думаю, что когда в 2000 году россияне голосовали за избрание Владимира Путина, молодого и энергичного кандидата на пост...