Командування російсько-окупаційних військ нарощує інженерне обладнання позицій з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зокрема, активізувались роботи з обладнання позицій т.зв. “другої лінії оборони”, які передбачається посилювати резервами, сформованими у т.ч. за рахунок сил і засобів т.зв. “республіканських міністерств внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій”.

Зазначені позиції по всьому периметру їх розташування в авральному порядку обладнуються мінно-вибуховими загородженнями з використанням протитанкових та протипіхотних мін. Разом з тим, поспішність дій противника з мінування території, за відсутності взаємодії між підрозділами, призводить до чисельних підривів російських військовослужбовців на власних мінах. Так, упродовж останніх трьох діб з вказаних причин загинули чотири військовослужбовці російсько-окупаційних військ.

Водночас, мінування окупантами додаткових ділянок у тилу підвищує рівень небезпеки для цивільного населення тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що окупанти продовжують використовувати територію ОРДЛО для випробування нових зразків озброєння.