Бойовики Талібан розпочали наступальну операцію в Афганістані: що відомо

-

Читайте также

Не отримавши бажаного на саміті в Москві, Таліби почали весняну наступальну компанію в Афганістані. Місцеві джерела повідомили, що Талібан розпочав масований штурм районного центру Чарх у провінції Логар, повідомляє «Мілітарний«.

Афганські сили безпеки мужньо відбивалися, проти сили були не рівні. І на вечір вчора, сайт місцевих новин ANDSF повідомив, що Чарх потрапив під контроль талібів.

І вже з ранку, представник Талібану заявив про взяття під контроль поліцейського управління та всіх аванпостів в райцентрі Чарх провінції Логар минулої ночі.

Як стало відомо, місцеві поліцейські та афганські військові скориставшись темною порою доби, в ночі, здійснили організований відхід з позицій і залишили Чарх. Провину за жертви серед мирного населення Талібан традиційно поклав на владу Афганістану.

Як повідомляла група «ІС», в Афганістані розбився вертоліт спецназу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

После стрельбы в Казани в российских школах начали составлять списки «неблагонадежных»

После стрельбы в гимназии Казани Минобразования Мурманской области РФ потребовало от региональных учреждений образования создать список «склонных к нарушению...