Бойовики облаштували позиції для артилерії в центрі окупованого Донецька

-

Читайте также

Бойовики на Донбасі облаштували позиції для стрільби із самохідних артилерійських установок «Гвоздика» неподалік центральної частини окупованого Донецька. Таким чином, як і заповідав Путін, його вояки продовжують прикриватись мирними шканцями знаючи, що ЗСУ у відповідь вести вогонь не будуть. Про це повідомив у Телеграм користувач «Добрый Шубин» і опублікував схему розміщення вогневих позицій і місць зберігання САУ і танків бойовиків.   

«Продовжуємо розповідати про об’єкти терористичних військ на окупованих територіях України. 48.043776, 37.951000 — ангар с двома САУ «гвоздика», та парою танків. Ромбами позначено позиції САУ», — повідомив він

За його словами, звідси вони ведуть обстріли по «Промці» та Авдіївці.

«Центр міста, поряд — житло. Особливий ризик давати відповідь з Авдіївки — можна влучити прямо у 9 поверховий житловий будинок. Ось так воюють окупанти, ховаючись у житлових кварталах», — написав користувач.

Як повідомляла група «ІС»,  відомий бойовик розповів, як наказав обстріляти з «Градів» Ясинувату.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российский бизнес заметил обрушение покупательной способности россиян

Российский малый бизнес продолжает жаловаться на отсутствие денег в кошельках у потребителей, а тем временем власти РФ отчитываются о...