Бойовики не пропускають людей на територію ОРДЛО навіть при особливих обставинах

-

Читайте также

Зважаючи на урядове рішення щодо загальнодержавного карантину, обмеження на перетинання лінії розмежування триватимуть до окремого розпорядження й перетнути лінію розмежування можливо лише за окремим рішенням Командувача об’єднаних сил, генерал-лейтенанта Володимира Кравченка при вагомих причинах гуманітарного характеру, або за критичних життєвих обставин, інформує прес-служба ДПСУ.

З 22 березня, Командувач ООС вже надав 283 таких індивідуальних дозволи. Основна частина – 236 позитивних рішень – були надані для перетину лінії розмежування в КПВВ «Станиця Луганська».

Утім, громадяни, які їдуть на окуповану територію під тиском критичних життєвих обставин, не можуть перетнути лінію розмежування навіть за наявності «дозволу». Більш як два десятки осіб, яких українські прикордонники пропустили за окремими рішеннями, проросійські бойовики все одно «завертали» в «сіру зону».

Співробітники Держприкордонслужби оперативно забезпечували повернення таких громадян на контрольовану територію.

Тому Держприкордонслужба просить громадян, які планують перетинати лінію розмежування, врахувати карантинні обмеження та дії представників незаконних збройних формувань.

Нагадамо, раніше група ІС повідомляла про те, що прикордонники припинили незаконне переміщення товарів через «лінію розмежування».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Опасные соцсети: как спецслужбы РФ «охотятся» на переселенцев из ОРДЛО

Под видом блогеров и жителей из «ЛДНР»  в социальных сетях активизировались российские спецслужбы. Внимательными и осторожными нужно быть переселенцам...