Бойовики наказали вивчати статтю Путіна в школах та вишах ОРДЛО

-

Читайте также

За наказом кремлівських маріонеток, на окупованому Донбасі статтю Путіна «Про історичну єдність росіян і українців» з наступного навчального року винесуть до навчальних програм шкіл та вишів ОРДЛО. Про це з посиланням на повідомлення працівників освіти в ОРДЛО пише «Східна правозахисна група».

«Наші джерела інформації з числа працівників освіти в ОРДЛО повідомляють, що з наступного навчального року, стаття Президента РФ Володимира Путіна про т.з. «Єдиний народ», буде вивчатися в вишах ОРДЛО, а також про неї будуть розповідати на т.з. «Уроках мужності» у школах ОРДЛО», — йдеться у повідомленні.

На думку правозахисників, мета такого рішення одна — це виховування у дітей та молоді ОРДЛО негативного сприйняття Держави України, а також поширення ідей Володимира Путіна щодо України.

Як повідомляла група «ІС», Шойгу зобов’язав військових вивчати статтю Путіна про Україну.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Бойовики наказали вивчати статтю Путіна в школах та вишах ОРДЛО

За наказом кремлівських маріонеток, на окупованому Донбасі статтю Путіна «Про історичну єдність росіян і українців» з наступного навчального року...