Бойові гелікоптери ЗСУ використовуватимуть ракети «повітря-повітря»: подробиці

-

Читайте также

ПрАТ «Рамзай» спільно з низкою українських державних підприємств розробляє нову систему управління зброєю бойового гелікоптера. Вже незабаром армійська авіація ЗСУ може отримати оновлені гвинтокрилі машини, які будуть здатні успішно вести бойові дії вночі, використати високоточне озброєння та навіть зможуть протистояти бойовим літакам в повітряному бою, йдеться у матеріалі LB.ua.

Зокрема, стало відомо що приватне підприємство «Рамзай» вже опанувало виробництво подібної системи й наразі проходять її державні випробування. При цьому український комплекс паралельно постачається інозамовникам – відомо про експорт чотирьох таких систем в Уганду та Камерун.

Мі-8МСБ-В з комплексами 524Р та «Барєр-В» й НАР С-8 та на виставці MSPO-2018

В склад нової системи управління вогнем входить оптико-прицільна станція наведення ПрПК-17 (24) з сучасними лазерним дальноміром та балістичним обчислювачем, а також (в потенціалі) система нашоломної вказівки НСЦ «Сура» (виробництва Завод «Арсенал»).

Саме інтеграція цих компонентів дозволить гелікоптерам застосовувати ракети класу «повітря-повітря» малого радіуса дії з інфрачервоною системою самонаведення Р-73 для ураження повітряних цілей.

А поки що, комплекс від ПрАТ «Рамзай», розроблений в партнерстві з підприємствами ДК «Укроборонпром» (ДП «Науково-виробничий комплекс «Фотоприлад», ДККБ «Луч» та ДП «Ізюмський приладобудівний завод») дозволяє застосовувати керований комплекс «Бар’єр-2В» (наразі з ракетами РК-2В з дальністю до 8 км, а в майбутньому з новою ракетою «Альта» — дальність ураження якої до 12 км).

Ракетний комплекс «Бар’єр-В»
ТТХ комплексу «Альта»

Крім того, розробники стверджують, що їх система суттєво збільшила бойові можливості використання й більш бюджетної та звичної некерованої зброї. Так, точність штатних НАР С-8 зросла щонайменше у два разі при дальності використання від 2,5 до 5 км.

Нагадаємо, вже кілька років за власною ініціативою та за свої обігові кошти вищезгадані українські компанії проводять випробування подібної системи (524Р) на модернізованому ПАТ «Мотор Січ» багатоцільовому гелікоптері Мі-8МСБ-В. Також відомо, що нещодавно в ДНДІ пройшли випробування Мі-8МСБ-В на можливість використовувати більш потужні НАР С-13.

Мі-8МСБ-В від АТ «Мотор Січ» з встановленим комплексом керованого озброєння 524Р
Мі-8МСБ-В на випробуваннях в ДНДІ з НАР С-13

Як повідомляла група ІС, українське підприємство опановує випуск реактивних снарядів. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее