Боєць АТО з Тернопільщини отримав більше 800 тис. гривень: деталі

-

Читайте также

Житель Заліщицького району, що на Тернопільщині, учасник АТО, інвалід ІІ групи Дмитро Терешкун отримав сертифікат на перерахування коштів на спеціальний рахунок для отримання житла. Він має право протягом року обрати самостійно місце та площу майбутньої квартири, враховуючи отриману суму.

Таку інформацію передає місцевий сайт Тerminovo.

– Я пішов стопами діда, який був військовим і загинув, — розповідає пан Дмитро. — Ще 35 років тому я почав свою службу державі. А завершував у ротації в районі  Бахмутської траси, в селищі Кримському, Зайцевому в 54-й бригаді.  Почав із командира відділення, а дослужився за майже 3 роки до начальника бригади, де під командою мав 5 тисяч осіб. Я вже пенсіонер, мені 63 роки, хотів би йти захищати ще країну, але не беруть. Квартиру плануємо купити в Тернополі, варіантів багато. Чекаю з 2015 року, але черга пересувалась, змінювалась.

Як розповіла дружина Дмитра Терешкуна Людмила, вони мешкають у Заліщиках в будинку її матері. Свого житла не мають, з ними проживає двоє синів, невістка та внучка Настя. Тому квартира сім’ї дуже потрібна.

Постанова Кабінету Міністрів України передбачає, що учасники бойових дій, інваліди війни І та ІІ груп, члени сімей загиблих чи учасники бойових дій з числа переселених осіб потребують поліпшення житлово-комунальних умов. Сьогодні на Тернопільщині в черзі перебувають 10 таких громадян.

– Нагадую, що для Заліщицького району 2019 року було виділено 9 квартир, а в цілому  – 12, — повідомляє директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський. — До   1 квітня 2020 року громадяни мають право подати документи на отримання такої компенсації. У кожного суми виплати є різними. Це залежить від сім’ї, обставин та потреб.

Раніше стало відомо про те, що на Київщині чиновники обкрадали АТО-вців та переселенців.

загрузка...

Свежее

Окупанти в Горлівці звинуватити доньку відомого лікаря у «шпигунстві» на користь України: що відомо  

В окупованій Горлівці терористи «ДНР» затримали доньку завідуючого травматологічним відділенням лікарні Олену Шаповалову та звинуватили у шпигунстві на користь...