Бюро економічної безпеки України запустило перші конкурсні процедури

-

Читайте также

У новоствореному Бюро економічної безпеки України стартували перші конкурсні процедури з заміщення посад державної служби категорій «Б» і «В». Відповідно до наказу БЕБ №9-к від 23 жовтня 2021 року, за підсумками першого конкурсу буде набрано близько 30 осіб.

Це лише перший етап масштабних заходів з добору 4000 фахівців, які працюватимуть у Бюро.

Коментуючи початок кадрових конкурсів, директор Бюро економічної безпеки Вадим Мельник особливо наголосив на тому, що «автоматичного» переведення працівників з інших органів до БЕБ не передбачено, отже в усіх кандидатів будуть рівні можливості проявити себе під час конкурсного відбору.

«Подаватися можуть усі, хто відповідає визначеним умовам, — і досвідчені фахівці й молоді спеціалісти. Вирішальним для конкурсної комісії стануть виключно ваші високі знання, тож не зволікайте! Випробувати свої шанси повинен кожен, хто мріє працювати у Бюро», — підкреслив В.Мельник, звертаючись до майбутніх співробітників.

Як зазначають у відомстві, для старту роботи органу необхідно набрати 30% кадрового складу апарату БЕБ (в абсолютних значеннях це 210 осіб, серед яких 40-60 аналітиків та детективів), що, власне, і дозволить запустити всі напрями роботи Бюро.

Напередодні першого конкурсу був затверджений склад Конкурсної комісії БЕБ, до якої увійшли три представники Ради громадського контролю при БЕБ та п’ять представників центральних органів державної влади. Конкурсну комісію очолив М.М.Штендера — начальник управління забезпечення діяльності Комісії з питань вищого корпусу державної служби Національного агентства України з питань державної служби.

Нагадаємо, що подання необхідної інформації від осіб для участі у конкурсі здійснюється виключно через Єдиний портал вакансій державної служби https://career.gov.ua/.  Там же розміщено і інструкцію для кандидатів  https://career.gov.ua/site/view-article?id=22.

Прийом документів першого конкурсу триватиме до 17 год 00 хв 02 листопада 2021 року.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В РФ разработали смартфон для военных и спецслужб: что о нем известно

Российские компании «Аквариус» и «Лаборатория Касперского» разработали смартфон, предназначенный для военных и спецслужб. Об этом говорится в сообщении издания «Коммерсант». Устройство работает на операционной...