Більшість українців готові зі зброєю в руках боронити країну: соцопитування  

-

Читайте также

Переважна більшість українців називає себе патріотами своєї країни, майже 60% готові у разі загрози відстоювати територіальну цілісність України зі зброєю в руках, свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг», результати якого було оприлюднено в середу, пише «Інтерфакс-Україна».

Згідно з результатами опитування, 85% респондентів вважають себе патріотами своєї країни, 12% — протилежної думки. Патріотично налаштованих громадян приблизно однаково в усіх регіонах країни, переважно більше — серед старших респондентів.

69% опитаних позитивно ставляться до встановлення 14 жовтня державного свята Дня захисника України, 23% — нейтрально і лише 5% — негативно. Найкраще це свято сприймають жителі Заходу та Центру країни. Майже 60% респондентів сходу і півдня позитивно ставляться до свята, третина — нейтрально, 6-7% — негативно.

59% опитаних висловили готовність у випадку виникнення відповідної загрози відстоювати територіальну цілісність України зі зброєю в руках (у 2019 році таких було 56%, у 2017-му — 54%, у 2012-му — 33%). Переважно більше таких серед чоловіків, респондентів середнього віку і людей із здебільшого високими доходами.

Опитування проводилося 10-12 жовтня серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю й типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше ніж 2,2%.

Як повідомляла група ІС», левова частка жителів України вважає українську мову важливим атрибутом незалежності.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Пермский «колумбайн» накануне военной диктатуры

Выборы в Госдуму России завершились трауром. Не очевидным трауром по российской демократии, а буквальными днями скорби по убитым людям....