Білорусь висилає з країни дипломатів США: деталі рішення

-

Читайте также

3 червня в МЗС Білорусі заявили про висилку дипломатів США та відкликання дозволу на роботу в країні для Агентства США з міжнародного розвитку у відповідь на санкції проти стратегічних підприємств країни. Про це заявив прессекретар МЗС Білорусі Анатолій Глаз, пише «Еспресо».

Він сказав, що Білорусь висилає частину дипломатичного персонал США у відповідь на вступ в дію санції щодо нафтохімічного комплексу країни.

«Як суверенна держава ми не можемо залишити без уваги цей недружній випад. Тому сьогодні в МЗС був викликаний Тимчасовий повірений у справах США в Білорусі, якому оголошено про заходи у відповідь», — зазначив Глаз.

Таким чином Білорусь скорочує чисельність дипломатичного і адміністративно-технічного персоналу американської дипмісії. Також режим посилює візові процедури та обмежує роботу американських фахівців в країні на тимчасовій основі.

«Нами також відкликано рішення про роботу в Білорусі Агентства США з міжнародного розвитку. Ці заходи — точкові, вони покликані послати чіткий сигнал США про безперспективність тиску і примусу у відносинах з Білоруссю», — додав речник МЗС.

Як повідомляла група «ІС», США відновлюють санкції стосовно провідних підприємств Білорусі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В оккупированный Крым пришла «большая вода»: последствия ливня в Севастополе. ВИДЕО

В города оккупированного Крыма, в частности, в Керчь, Ялту и Севастополь пришла «большая вода». Ночью 18 июня в Севастополе...