Білорусь перетворюється на військову базу РФ: заява МЗС

-

Читайте также

Олександр Лукашенко застосовує російську пропагандистську риторику щодо загроз з боку країн Заходу та України. Також він виголошує безпідставні заяви про примарні «американські бази та табори бойовиків в Україні». Про це заявив речник МЗС Олег Ніколенко, повідомляє Укрінформ.

“Вкотре стали свідками безпідставних інсинуацій на адресу України з боку Олександра Лукашенка. Очевидно, що Олександр Лукашенко вже повністю засвоїв шаблони російської пропагандистської риторики щодо загроз з боку країн Заходу та України зокрема. Він просторікує про примарні американські бази та табори бойовиків в Україні, паралельно перетворюючи сусідню нам Білорусь в суцільну військову базу Росії”, — зазначив Ніколенко.

Речник зауважив, що саме з боку Російської Федерації сьогодні йде основна загроза для України, Білорусі і дружнього нам білоруського народу.

“Зберегти суверенітет і незалежність Білорусі, а не перетворитися на придаток Росії — ось над чим варто насправді замислитися в Мінську”, — наголосив він.

Ніколенко підкреслив, що Україна ніколи не втручалася і не втручатиметься у справи сусідньої Білорусі. Україна також ніколи не створюватиме жодних загроз для безпеки білоруського народу.

Водночас Україна усіма силами і засобами далі захищатиме свою свободу, незалежність і вільний демократичний вибір українського народу на користь європейської та євроатлантичної інтеграції.

“Ми робимо це не проти когось, а виключно тому, що бачимо майбутнє України в об’єднаній родині вільних європейських народів, де цінність життя, людська гідність і демократичний вибір є непорушними. І таке ж майбутнє відповідає інтересам Білорусі”, — акцентував речник міністерства.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, сьогодні Лукашенко доповідав щодо ситуації на державному кордоні Білорусі. Він заявив про відкриття «нового фронту» та зазначив, що українські прикордонники знаходять сховища зі зброєю біля кордонів з Білоруссю. Крім того, Лукашенко заявив про “стягнення натівських військ в Україну”, на що “треба реагувати”.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Зачем Россия ищет войны с Турцией: разведка РФ моделирует ситуации

Турецкие СМИ 8 октября сообщили об аресте в Анкаре шести российских диверсантов с оружием. Утром 11 октября российский самолёт...