Бійці Сил спецоперацій ЗСУ вночі знищили 13 окупантів та взяли в полон офіцерів

-

Читайте также

У підрозділах окупаційних військ, які беруть участь у так званій спеціальній військовій операції на території України, розвиваються нові фобії. До фобії літаючих об’єктів у небі, додалася фобія засипати, пише журналіст Роман Цимбалюк.

Так ССО ЗСУ, пробравшись вночі на позиції вс рф, знищило 13 військовослужбовців, 2 офіцерів взяли в полон. За словами окупантів, такі інциденти відбуваються не вперше. однією з причин — офіцери, замість того, щоб керувати оборонною позицій, просто вживають алкогольні напої.

Крім того, за словами журналіста, у 40-й окремій бригаді морської піхоти (в/ч 10103, Петропавловськ-Камчатський) під час “спеціальної військової операції” на території України загинуло не менше 400 військовослужбовців.

Як повідомляла група «ІС», ЗСУ нанесли удар по казармам окупантів в Мелітополі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

СБУ перевірила монастир РПЦвУ, де черниці закликали до «пробуждения матушки-Руси»

Служба безпеки України завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи, які проводила на території Свято-Кирило-Мефодіївського жіночого монастиря Мукачівської єпархії РПЦвУ на Закарпатті....