Бійці ЗСУ на Донбасі проходять індивідуальну підготовку за програмою Orbital

-

Читайте также

Група британських інструкторів місії Orbital проводить курс індивідуальної бойової підготовки особового складу окремої мотопіхотної Маріупольської бригади на одному з полігонів Донеччини, інформує прес-центр ООС.

Базовий курс індивідуальної підготовки піхотинців відбувається за кількома напрямками – вогнева підготовка, підготовка сержантського корпусу, підготовка розвідувальних підрозділів, курс антиснайпінгу, тактична медицина, інженерно-саперна справа.

Одразу кілька іноземних інструкторів працюють на кожному навчальному місці. На стрільбищі піхотинців навчають головним принципам прицільної стрільби з АК. На локації поряд, інструктори Orbital діляться базовими знаннями з інженерно-саперної справи та основам використання ручних металодетекторів, спеціальних щупів, та діляться досвідом як за допомогою спеціального обладнання можна виявити точне місцезнаходження прихованої міни.

Курс тактичної медицини відбувається в умовах, максимально наближених до бойових. Піхотинці відпрацьовують пошук пораненого в будівлі, визначення характеру ушкодження, надання першої допомоги та евакуацію з поля бою.

Британські інструктори добре оцінили рівень підготовки українських піхотинців і відмітили особливе бажання вчитись і ділитись бойовим досвідом.

«Ваші хлопці – фантастичні! Ми раді навчити їх чомусь новому. Водночас ми також отримали нові знання від ваших солдатів, яких вони набули під час виконання бойових задач в районі ООС», – розповів лейтенант британської армії Кокс.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у 2021 році до тренувальної місії Великої Британії долучаться такі країни, як Данія, Швеція, Канада, Литва, Латвія та Естонія.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ скончался врач, который заразился COVID-19 после прививки «КовиВак»

В Нижнем Новгороде вскоре после прививки препаратом «Ковивак» от коронавируса скончался врач Михаил Животовский, сообщают российские СМИ. Он был главным...