Бійці ССО у легендарному місці освятили зброю проти ворога

-

Читайте также

Бійці Сил спеціальних операцій відновили давню козацьку традицію: освятили зброю на ворога у Холодному Яру, що у Чигиринському районі на Черкащині. Про це пише ресурс АрміяInform з посиланням на колишнього заступника командувача ССО і секретаря РНБО Сергія Кривоноса.

«…У ці травневі дні 2021 року в Холодному Яру пройшла чудова церемонія: військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ освятили зброю проти ворога, наслідуючи старовинні традиції козаків і гайдамаків різних часів», – повідомив генерал-майор Кривонос.

«Холодний Яр – місце знакове для історії України. Саме тут була пуповина опору будь-яким окупантам нашої землі!.. Ми самі пишемо власну історію. Відвойовуємо те, що москалі намагалися затерти в нашій національній пам’яті. Мільйони тих, хто загинув за нашу Свободу і Незалежність, дивляться на нас з небес: як ми захищаємо нашу Україну, як ми продовжуємо славні традиції воїнів-українців. Не соромно перед пращурами нашими. Боролися, боремося і будемо боротися!..» – написав Кривонос.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у 2020 році один із підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ отримав оцінку «боєготова» від представників НАТО. А Україна стала першою країною, чий підрозділ SOF увійшов до Сил реагування НАТО, без членства у Альянсі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Оккупированный Севастополь утопает в мусоре: опубликованы фото

Жители временно оккупированного Российской Федерацией украинского города Севастополь возмущены тем, что так называемая «местная власть» не реагирует на горы...