Бійці «Азову» взяли участь у зборах хіміків-розвідників

-

Читайте также

Військовослужбовці полку «Азов» взяли участь у триденних зборах позаштатних відділень для ведення радіаційної, хімічної та біологічної розвідки та спостереження. Збори, що відбуваються раз на півріччя, проходили на базі військової частини НГУ 3057, до складу якої входить ОЗСП «Азов», із залученням відповідних спеціалістів, інформує прес-служба полку.

До заходів були залучені бійці кожного азовського підрозділу, які виконують обов’язки хіміків-розвідників з метою ведення даного виду розвідки за допомогою приладів хімічної та радіаційної розвідки.

Під час зборів азовці ознайомилися з видами засобів індивідуального захисту та видами приладів радіаційної розвідки, хімічної розвідки та радіаційного контролю, що перебувають на озброєнні Національної гвардії.

Бійці отримали вичерпну інформацію, що стосується цих приладів, ознайомилися з базовими навичками при користуванні ними та вивчили схему приведення їх до дії.

Практичні заняття допомогли азовцям покращити навички у визначенні наявності отруйних речовин за допомогою визначених приладів хімічної розвідки, розвідці зараженої місцевості та пошуку радіоактивних речовин за допомогою військових дозиметричних приладів. Окремо під час зборів була приділена увага теоретичним знанням бійців полку щодо контролю радіаційного зараження озброєння, спорядження та бойової техніки.

Дані збори виявилися надзвичайно корисними для бійців, а закріплені знання та навички допоможуть їм якісно виконувати завдання за призначенням під час ведення бойових дій, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, як в ЗСУ визначають кращий взвод РХБ захисту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Россия использует депутатов ФРГ для расширения своего влияния в Берлине – СМИ

В середине января в фешенебельном берлинском отеле Hilton прошла на первый взгляд, совершенно непримечательная конференция: «Стратегический диалог региона Балтийского...