Bayraktar для рф: як маніпулює російська пропаганда

-

Читайте также

Деякі турецькі медіа написали про те, що росія та Об’єднані Арабські Емірати бажають співробітничати з Baykar у виробництві безпілотників Bayraktar. впродовж останніх днів, посилаючись на іноземні ЗМІ, кремлівська пропаганда намагається сформувати хибну думку про те, що начебто питання співробітництва росії та компанії Baykar, що активно підтримує Україну у російсько-українській війні, вже вирішене.

Як зазначили в Центрі протидії дезінформації при РНБО України, насправді ж турецькі медіа пишуть про те, що, незважаючи на прохання російської сторони, генеральний директор компанії Baykar Makina Халук Байрактар категорично відмовив агресору та заявив, що турецький «Bayraktar TB2 ніколи не буде проданий у росію». Водночас співробітництво з Україною продовжується.

У такий спосіб росія намагається переконати світ у тому, що кількість союзників рф збільшується. Насправді ж агресор продовжує бути світовим вигнанцем.

Як повідомляла група “ІС”, пропаганда рф поширює фейк про «чорних трансплантологів у Харкові».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

На Харківщині підприємець під час окупації організовував вивезення зерна до рф

Харківська обласна прокуратура повідомила про те, що місцевому підприємцю оголосили підозру у колабораціонізмі. "За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської...