Байден анонсував «швидкі і жорсткі» заходи проти рф

-

Читайте также

США запроваджують нові «швидкі та жорсткі» санкції проти російської федерації у зв’язку із шахрайською та незаконною анексією територій України. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на Білий дім.

«Ці санкції принесуть втрати для осіб та установ — всередині росії та поза нею — які надають політичну, або економічну підтримку незаконним спробам змінити статус української території», — заявив президент США Джо Байден.

Байден наголосив, що США продовжать мобілізувати міжнародну підтримку для України, надавати Україні устаткування, необхідне для захисту.

«І я з нетерпінням очікую на нагоду підписати законопроекту Конгресу, яки надасть додаткові 12 млрд дол підтримки Україні», — додав він.

Нові санкції проти російських та білоруських посадовців і їхніх родин, оборонного комплексу рф, експортні обмеження та інші заходи вводять Міністерство фінансів США, Державний департамент та американське Міністерство торгівлі, повідомили в Білому домі.

Міністерство фінансів США вводить санкції проти 109 членів російської держдуми, які раніше не були під санкціями, а також 169 членів федеральної ради росії. Голова російського центробанку ельвіра набіулліна, а також її перша заступниця ольга скоробогатова, родичі членів Ради національної безпеки росії, дружина та дорослі діти російського прем’єр-міністра мішустіна та міністра оборони шойгу тепер у санкційному переліку США.

Під обмеження потрапили і 14 міжнародних постачальників, які підтримують російське військо.

За порушення прав людини в Україні Держдеп вводить санкції проти Ochur-Suge Mongush та 910 осіб, включаючи російських та білоруських військових та їх поплічників.

Міністерство торгівлі США додало 57 установ до переліку експортних обмежень, що свідчить про те, що компанії в третіх країнах, які надають допомогу військовій індустрії росії чи білорусі, можуть бути під санкціями США та 37-ми союзників, які запровадили подібні обмеження, повідомили в Білому домі.

«Сьогодні ми надсилаємо чіткий сигнал від уряду США, за підтримки партнерів «Групи Семи»: Будь-які особи, організації, чи країни, які надають політичну чи економічну підтримку росії, в результаті незаконних спроб росії змінити статус української території, зіткнуться із втратами», — повідомили у відомстві США.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна подає заявку на вступ до НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Швейцарія додатково заморозила російські активи: названо суму

Швейцарія оновила дані щодо об’ємів заморожених російських активів у зв'язку з санкціями проти рф. Про це повідомив Державний секретаріат...