Багато пісень і непереконлива гра: США різко розкритикували виступи РФ в ОБСЄ

-

Читайте также

Постійний представник США при ОБСЄ Джеймс Гілмор порівняв виступи постпреда РФ Олександра Лукашевича на засіданнях Постійної ради з комедійною оперою. За словами Гілмора, від росіянина чутно «багато пісень», але «гра не переконує». Про це Джеймс Гілмор сказав під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ, повідомляє Укрінформ.

«Обговорення тут, на Постійній раді, та позиція мого російського колеги, нагадує комедійну оперу Бертольта Брехта. Ми чуємо пісні знову і знову, але нас не переконує гра. Ми знаємо, Росія думає, що вона може сховатися за завісою, але ми бачимо вас», — заявив американський дипломат.

Він зазначив, що Росія продовжує свою дезінформаційну кампанію, повторюючи набридлий наратив про те, що «Україна винна у відсутності прогресу у Тристоронній контактній групі».

«Керівництво та представники Росії наполягають на тому, щоб Україна вела прямі переговори з російськими маріонетками, роблячи вигляд, що Москва не є учасником конфлікту, який вона розпочала та продовжує підживлювати», — додав Гілмор.

Постпред США при ОБСЄ наголосив, що Росія, «як підписант Мінських домовленостей та сторона конфлікту на Донбасі», має продемонструвати таке ж прагнення до миру, як і Україна.

«Настав час Росії покласти край конфлікту в Україні, припинити окупацію Криму та вивести свої сили і техніку зі Сходу України та Криму», — заявив Гілмор.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Росія грубо порушила правила роботи конференцій ОБСЄ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Арифметика оккупантов: с помпой открыть «новую» угольную лаву в ОРДЛО и закрыть две другие

В представлении российских оккупантов экономический успех, это регулярно запускать «новые предприятия», чтобы вскоре закрыть еще больше «старых». Примерно так...