Австрія, Чехія та Словаччина створять «міні-шенген»: подробиці

-

Читайте также

Міністри закордонних справ Словаччини, Чехії та Австрії обговорюють можливе пом’якшення ситуації на кордонах між цими країнами. Як заявив заступник міністра Словаччини Мартін Клус, країни можуть створити своєрідний міні-шенген, який може запрацювати вже влітку. Утім, умовою для створення «агломерації» є єдине управління епідеміологічною ситуацією в усіх країнах, які будуть затронуті цим заходом, інформує ресурс gojda.

Словаччина може похвалитися хорошими результатами в боротьбі з пандемією. Всього в країні померло 26 осіб, а в цілому виявлено 1457 інфікованих.

Клус зазначив, що Словаччина дозволяє в’їзд на її територію тільки громадянам Словацької Республіки, які мають постійне або тимчасове проживання в країні. Словаки, які прибувають з-за кордону, повинні відправитися в державні установи, де вони знаходяться, поки негативний тест на Covid-19 не доведе, що вони не заражені. «Майже 200 осіб вже отримали позитивний результат в державних карантинах», – сказав заступник глави словацької дипломатії.

Після критики державного карантину Словаччина розглядає питання про контроль за переміщенням людей за допомогою мобільного додатку або браслетів, які спочатку призначалися для контролю за переміщенням засуджених. «Якщо у людей є щось подібне, нам не потрібно відправляти їх до державного карантину», – визнав Клус.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, експерти проаналізували реальні мотиви та цілі доповіді ICG «Мир в Україні I: Європейська війна».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российский бизнес заметил обрушение покупательной способности россиян

Российский малый бизнес продолжает жаловаться на отсутствие денег в кошельках у потребителей, а тем временем власти РФ отчитываются о...