Австралія отримала від США вже 30-й винищувач F-35A

-

Читайте также

Американська корпорація Lockheed Martin передала Міністерству оборони Австралії 30-тий багатоцільовий винищувач F-35A «Lightning II». Перед прийманням проводяться попередні приймальні випробування літака, що включають численні тести на підприємстві в Техасі, інформує Український мілітарний портал.

Австралія схвалила придбання першої партії з 14 винищувачів F-35 «Lightning II», які мають замінити літаки F/A-18A/B «Hornet» ще у 2009 році.

Будівництво літаків для ВПС Австралії почалася у 2011 році. Перша пара (AU-1 і AU-2) була передана в кінці 2014 року і використовувалася для підготовки пілотів, технічного персоналу і випробувань на авіабазі ВПС США.

Саме ці літаки першими прибули до Австралії для переоснащення 3-й авіаескадрильї ВПС країни 10 грудня 2018 року. Друга пара F-35A «Lightning II» прибула до Австралії 8 квітня 2019 року.

Планується, що решта прийнятих і тимчасово розміщених на базі у США літаків виконає переліт через Тихий океан до Австралії до кінця 2020 року.

Передбачається, що після досягнення початкової готовності до бойового застосування у 2020 році, винищувачі ВПС Австралії приступлять до виконання завдань за призначенням

Повна готовність F-35A ВПС Австралії до бойового застосування запланована на 2023 рік. В цілому ВПС Австралії можуть отримати до 100 винищувачів F-35A. На поточний момент військово-політичне керівництво Австралії схвалило покупку 72 літаків.

Купівля 72 нових винищувачів в рамках етапів проєкту AIR-6000 Phase 2A / 2B, вартість якої оцінюється в 12,41 млрд доларів, дозволить сформувати три стройові та одну навчальну ескадрилью.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Японія замовила у США 105 надсучасних літаків F-35 Joint Strike Fighter п’ятого покоління на загальну суму понад $23 млрд.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

РПЦвУ продовжує поширювати наклепи на парафії, що перейшли до ПЦУ

Волинська єпархія РПЦвУ опублікувала відео, на якому видно, як священник, що не підтримав громаду в переході до ПЦУ, говорить...