Авіатори випробовують модернізований стартовий командний пункт. ФОТО

-

Читайте также

Українські авіатори випробовують можливості модернізованого стартового командного пункту. Уже днями розпочнеться підконтрольна експлуатація дослідного зразка. Він буде використовуватись як дублююче обладнання, тестуватиметься за різних умов, на різних режимах. Попередню льотну перевірку успішно завершено, повідомляє Армія Інформ.

Комплекс забезпечує управління польотами. Тут є радіотехнічне, навігаційне, метеорологічне й телефонне обладнання, антени та спеціальні світлотехнічні засоби.

«У першу чергу враховуємо думку фахівців, що безпосередньо працюватимуть з обладнанням, – це і керівники польотів, і інший персонал, ‒ коментує представник штабу Командування ПС ЗСУ полковник Петро Кадура. – Після випробування жодних серйозних зауважень не було, лише деякі побажання щодо ергономіки та розташування засобів зв’язку на робочих місцях. Ми і їх врахували».

У процесі підконтрольної експлуатації зразок планують завантажити на повну, аби визначити його спроможності на довготривалу експлуатацію.

«Тільки після цього буде прийняте рішення про його допуск до експлуатації та серійне виробництво, ‒ додає полковник Петро Кадура. – Важливо, що більшість елементів стартового командного пункту – українського виробництва, а це додаткові робочі місця».

Переваг у модернізованого обладнання чимало. Обладнання вирізняється точністю отриманих розрахунків і новітньою елементною базою та принципом формування радіосигналів, а також зручністю.

«Це і сучасні засоби забезпечення, і система безперебійного живлення, що дозволяє півтори години працювати автономно, і можливість за секунду зв’язатись з будь-яким аеродром. Що вже казати про сучасну метеостанцію, однієї лише температури вона пропонує шість градацій кожного градуса. – пояснює Петро Кадура. – До того ж фахівці працюватимуть в зручних кріслах, із кондиціонером, що теж важливо».

Раніше стало відомо про те, що українські авіатори отримають сучасний пристрій по роботі з навігаційною інформацією.

загрузка...

Свежее

Американский беспилотник испытали на способность запускать дроны-камикадзе. ВИДЕО

Американская компания AeroVironment представила конфигурацию беспилотника Jump 20 с двумя барражирующими боеприпасами Switchblade 300. Как сообщает FlightGlobal, разработчики в августе...