Авіаційна бригада ВМСУ отримала перший гелікоптер Мі-2МСБ: що відомо

-

Читайте также

ВМС ЗС України отримали для Морської авіаційної бригади перший гелікоптер Мі-2МСБ. Борт прибув на аеродром Кульбакине в Миколаєві наприкінці 2020 року, повідомляє «Мілітарний».

Його призначення у бригаді – підготовка нових льотчиків та підтримка навичок у діючих авіаторів 10 морської авіаційної бригади. Одна година польоту на Мі-2МСБ-В обходиться в 4–4,5 рази дешевше, ніж на Мі-8, котрі також є на озброєнні частини.

Мі-2МСБ-В модернізується на ТОВ «Вінницький авіаційний завод», найголовнішим «елементом» оновленої машини, є двигуни АІ-450М, що розроблені на ДП «Івченко-Прогрес» і виготовлено на АТ «Мотор Січ». Два таких агрегати прийшли на зміну двом розробленим іще на початку 1960 років «Клімов ГТД-350».

У січні 2021 року стало відомо, що Акціонерне товариство «Мотор Січ» створить морську версію гелікоптера Мі-2 на замовлення Міноборони України. На ньому мають бути замінені всі аналогові системи на цифрові.

До 2023 року – створення вертольоту для корвета, що передбачає встановлення механізму складання лопастей, щоб він зміг розміститися у ангарі корабля. Передбачається його виконання у двох версіях – пошуково-рятувальній та протичовновій, – розказав заступник Міністра оборони

Тобто на кінцевому етапі Міністерство оборони України ставить перед запорізьким підприємством завдання створення заміни для радянських гелікоптерів Ка-27.

Також на базі Мі-2 на АТ «Мотор Січ» розробляють цивільний гелікоптер МСБ-2 «Надія», де велика частина корпусних деталей замінена на композитні, а також нова трансмісія на основі головного редуктора ВР-442П розробки АТ «Мотор Січ».

Як повідомляла група «ІС», моряки-прикордонники осіннього призову вперше приступили до виконання бойових завдань.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Водный кризис в Крыму: оккупанты строят на реке Салгир еще ряд водозаборов

В Крыму российские оккупанты решили опустошить реку Салгир. В оккупационной администрации заявили, что кроме водозабора в районе Новозуевка, планируют...