Домой Новости Артбригада «Запорізька Cіч» успішно виконала поставлене завдання під час наступальної операції

Артбригада «Запорізька Cіч» успішно виконала поставлене завдання під час наступальної операції

Окрема артилерійська бригада «Запорізька Cіч» під час двостороннього командно-штабного навчання з бойовою стрільбою успішно виконала поставлені завдання під час наступальної операції в умовах застосування умовним противником ракетно-авіаційної та високоточної зброї, а також засобів радіоелектронної боротьби, інформує ресурс АрміяInform.

За словами керівника навчань – ТВО начальника управління ракетних військ і артилерії Оперативного командування «Схід» полковника Олега Нестерука, метою навчань була перевірка здатності офіцерів управління бригади та бригадних підрозділів планувати бойові дії та управляти діями підрозділів під час наступальної операції.

До навчань, яке відбулося у кілька етапів, залучили всі артилерійські дивізіони з управлінням бригади.

Навчання розпочалося з планування бойових дій бригади, де офіцери управління й підрозділів планували спершу комбіноване пересування в райони бойового призначення, а потім – бойові дії, після чого керували підрозділами у наступальній операції.

Управління здійснювалось в умовах реального застосування засобів РЕБ з боку підрозділів умовного противника. Роль противника виконували військові іншої бригади, які здійснювали пересування військ, розгортання артилерійських та реактивних батарей, висували диверсійно-розвідувальні групи, застосовували засоби РЕБ.

Ці цілі реально виявляли – підрозділи артрозвідки бригади проводили розвідку противника й корегування вогню артилерії за допомогою БПЛА, радіолокаційних станцій AN/TPQ-36 та автоматизованих звукометричних комплексів.

Закінчилися навчання етапом бойової стрільби.

Наприкінці навчань Олег Нестерук зазначив, що «Запорізька Cіч», за його переконанням, є найкращою артилерійською бригадою у Збройних Силах, адже неодноразово доводила це на різноманітних конкурсах та змаганнях.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, військовослужбовці окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» проводили тактичні навчання на одному з полігонів Дніпропетровщини.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу