Армія США отримає мобільну пускову установку гіперзвукових ракет: що відомо

-

Читайте также

В Баку строят музей Победы над Арменией. ФОТО и ВИДЕО

В Баку приступили к строительству Мемориального комплекса Отечественной войны и Музея Победы, сообщает азербайджанский интернет-ресурс Trend.az. Как сообщается, комплекс и...

В США приступили к летным испытаниям подвесной прицельной системы Legion Pod. ФОТО

Компания General Atomics начала летные испытания подвесной прицельной системы Legion Pod на беспилотном летательном аппарате Avenger. Представители General Atomics сообщили...

В Китае применяют беспитлотник с тепловизором для аэромониторинга животных. ФОТО и ВИДЕО

Китайская научно-исследовательская команда впервые использовала беспилотник, оснащенный системой тепловидения с диапазоном дальней области инфракрасного спектра, для осуществления аэромониторинга диких...

Армія США отримає на озброєння мобільну пускову установку гіперзвукових ракет. Про це пише «Український мілітарний портал» з посиланням на Army Recognition.

Відповідну угоду підписано між Міноборони США та компанією Lockheed Martin. Розробка ведеться спільно з Агентством США з перспективних дослідницьких оборонних проектів (DARPA).

Новий контракт на суму 59 млн. доларів став третім в рамках програми під робочою назвою Operational Fires (OpFires) зі створення наземного мобільного комплексу.

Комплекс запозичить деякі напрацювання з системи HIMARS.

Система являє собою універсальну твердопаливну балістичну ракету середньої дальності наземного базування AUR (All-Up-Round), оснащену блоком C-HGB у виконанні Block 1.

Нові ракети розганятимуть гіперзвуковий блок Common-Hypersonic Glide Body (C-HGB) перспективної системи гіперзвукового ракетної зброї наземного базування LRHW (Long Range Hypersonic Weapon).

У серпні 2019 армія США видала контракти Lockheed Martin на суму 347 млн. ​​дол. на розробку і створення дослідного зразка LRHW, і компанії DTS на суму 352 млн. дол. На виробництво першого серійного комплекту універсальної гіперзвукової бойової частини C-HGB.

Універсальна керована маневрена гіперзвукова бойова частина C-HGB розробляється для оснащення систем озброєння трьох видів американських збройних сил (армії, ВПС і ВМС).

Оскільки нова ракета матиме гіперзвукову швидкість (близько 5 махів), то її не можна буде знищити доступними на сьогодні засобами протиповітряної оборони. Головним завдання гіперзвукових ракет називають прорив сучасних систем ППО та швидке ураження критично важливих об’єктів на території противника.

Як повідомляла група ІС, в США провели випробування системи самонаведення гіперзвукової ракети PrSM. Система була модернізована для того, щоб ракета отримала можливість вражати рухомі наземні і морські цілі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В США приступили к летным испытаниям подвесной прицельной системы Legion Pod. ФОТО

Компания General Atomics начала летные испытания подвесной прицельной системы Legion Pod на беспилотном летательном аппарате Avenger. Представители General Atomics сообщили...