Армія рф зіткнулася з великими проблемами у медичному забезпеченні – розвідка Великобританії

-

Читайте также

Армія російської федерації після оголошення мобілізації та збільшення кількості військовослужбовців зіткнулася з великими проблемами у медичному забезпеченні. Про це йдеться у розвідувальному звіті Міністерства оборони Великобританії.

«Медичне забезпечення російських військових в Україні погіршується. Деяким нещодавно мобілізованим російським резервістам було наказано самостійно закуповувати засоби першої бойової допомоги з порадою, що жіночі гігієнічні засоби є економічно ефективним рішенням. Медична підготовка та знання першої допомоги, ймовірно, низькі», — йдеться у повідомленні.

У Міноборони Британії також зазначили, що деякі російські військові отримали сучасні бойові турнікети західного зразка, але розмістили їх на своєму обладнанні за допомогою кабельних стяжок, а не липучок, які надаються, ймовірно, через те, що таке обладнання є дефіцитним і може бути викрадене.

«Недостатня впевненість російських військових у тому, що в них буде достатнє медичне забезпечення, майже напевно сприяє падінню моралі та готовності проводити у наступальні дії в багатьох підрозділах, розгорнутих в Україні», — підсумовує розвідка.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше США оголосили про черговий пакет військової допомоги Україні.

Свежее

СБУ затримала колаборантку, яка “завала” окупантам учасників руху опору

Служба безпеки викрила ще одну ворожу поплічницю в результаті стабілізаційних заходів у звільнених районах Донецької області. Під час захоплення...