Армія рф перекидає нові ракетні комплекси С-300 у бік Мелітополя

-

Читайте также

Міський голова Мелітополя Іван Федоров заявив про те, що на тимчасово окупованій території Запорізької області російські війська переміщують нові ракетно-зенітні комплекси С-300.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Вчора були помічені нові комплекси С-300, які переміщалися з Приморська у бік Мелітополя. Є інформація, що вони зосереджуються на одній із тимчасово окупованих територій. Не будемо розголошувати, де саме. На жаль, Мелітополь — це логістичний центр для окупантів», — сказав він.

Також Федоров зазначив, що у Мелітопольському районі відучора почали з’являтися нові мобілізовані. Однак у російських військ на сьогодні немає можливості для прориву, і їхнє завдання – утримувати зайняті території. Псевдо «адміністрація» видала «розпорядження» про створення так званих «військкоматів» та пунктів збору призовників-добровольців. До 10 жовтня окупанти планують призвати 3 000 чоловіків з-поміж мешканців Запорізької області.

Іван Федоров також сказав, що вчора внаслідок артудару по гуманітарній колоні загинув волонтер із Мелітополя, який вивіз з окупованих населених пунктів сотні людей.

Група ІС повідомляла про те, що на Запорізькій АЕС працівників змушують підписувати контракти з «росатомом».

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Орбан заявив, що і надалі виступатиме проти плану ЄС надати Україні 18 млрд євро

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що і надалі не буде підтримувати план Європейського Союзу щодо надання Україні 18 мільярдів...