Армія рф обстріляла Сумську область з мінометів та ствольної артилерії

-

Читайте также

Армія російської федерації обстріляла Сумську область за допомогою ствольної артилерії та мінометів. Про це йдеться у повідомленні оперативного командування «Північ» у Facebook.

Орієнтовно о 15:20-15:40 було зафіксовано 17 влучань, імовірно, з міномету 120 мм у напрямку села Рожковичі. Ще 10 влучань, імовірно, зі ствольної артилерії, зафіксовані в напрямку міста Середина-Буда.

За даними командування, втрат серед особового складу й техніки внаслідок ворожих обстрілів немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація уточнюється (зникло промислове електропостачання).

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, за добу ЗСУ уразили 4 командних пункти та 15 районів зосередження живої сили та техніки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

В рф вводять тотальний контроль військовозобов’язаних, — розвідка

В рф створюють єдину електронну базу даних військовозобов’язаних. Для цього оцифровуються всі чинні документи військового обліку та наявні архіви...