Армія Литви направить додаткові ресурси на захист кордону від нелегальних мігрантів з боку Білорусі

-

Читайте также

Литовська армія, у разі виникнення критичної ситуації на кордоні з Білоруссю, братиме участь у захисті від проникнення на територію держави нелегальних мігрантів. Про це заявив міністр оборони країни Арвідас Анушаускас, інформує УНН.

«Збройні сили перебувають у постійній готовності, що є важливим фактором, при виникненні необхідності організувати прикриття кордону, армія направить на це додаткові ресурси», — зазначив він.

Зазначимо, що через наплив мігрантів Литва будує наметове містечко для прийому біженців. Литовські прикордонники вже посилили охорону кордону з Білоруссю. Сюди перекинуті прикордонники з інших ділянок кордону, а також співробітники Служби громадської безпеки.

Литва зіткнулася з великим напливом нелегальних мігрантів з Білорусі з початку 2021 року. За цей період затримано понад 400 осіб, що в п’ять разів перевищує аналогічний показник за весь минулий рік.

На територію Литви доводиться 1 070 кілометрів зовнішніх кордонів Шенгенської зони, кордон з Білоруссю (679 кілометрів) є найдовшим.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, білоруська незаконна влада залишає нелегальних мігрантів з Іраку на кордонах Литви, щоб дестабілізувати найактивнішого гравця в регіоні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Как провалившийся разведчик Нарышкин метит в ближайшее окружение Путина

Осенью в поствыборный период состоятся перестановки в высшем руководстве России. Учитывая фактически свершившийся факт, что «Единая Россия» не будет...