Арешт журналіста в Криму: експертиза не знайшла відбитків пальців на «вилученій» гранаті

-

Читайте также

На гранаті, яку окупанти нібито вилучили в арештованого в Криму фрілансера Радіо Свобода Владислава Єсипенка, згідно з результатами дактилоскопічної експертизи, не виявлено його відбитки пальців. Про це Крим.Реалії повідомив адвокат Олексій Ладін.

«Сьогодні, 5 травня, відбулися слідчі дії з Владиславом Єсипенком у будівлі управління ФСБ. Під час слідчих дій захист ознайомився з висновком дактилоскопічної експертизи, відповідно до висновків якої відбитків пальців Владислава Єсипенка на гранаті, яка нібито була вилучена у нього, не виявлено», – розповів Ладін.

Адвокат також підтвердив інформацію про те, що до обвинувачення Єсипенка додали ще одну статтю.

«Слідчий ознайомив нас з постановою про об’єднання кримінальних справ. Було дві кримінальні справи, в одній з яких Єсипенка звинувачували у виготовленні вибухових речовин, друга – у зберіганні. Ось зараз вони об’єднані. І, відповідно, нове остаточне обвинувачення, з великим ступенем ймовірності, буде у Владислава Єсипенка – це обвинувачення за частиною 1 статті 222.1 і частини 1 статті 223-1, тобто виготовлення та зберігання вибухових речовин», – пояснив Ладін.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, ФСБ намагалася виманити до окупованого Криму родичів політв’язня Єсипенка.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российская паспортизация в ОРДО: стало известно о количестве нелегальных рейсов в РФ

Боевики «ДНР» наладили регулярные автобусный рейсы в РФ и возят жителей оккупированных территорий для оформления российских паспортов. За два...