Антиукраїнська література: стало відомо, скільки книг з РФ не потрапили в Україну

-

Читайте также

З 2017 року Держкомтелерадіо здійснює заходи щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту та виявлення і припинення незаконної реалізації книжкової продукції, завезеної з території держави-агресора без дозвільних документів. Починаючи з 20 травня 2017 року Держкомтелерадіо надав 3792 відмови у видачі дозволів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Станом на 29 жовтня, на підставі негативних висновків експертної ради Держкомтелерадіо у зв’язку з невідповідністю Критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України, надано 212 відмов у видачі дозволів на ввезення понад 1 млн примірників видань антиукраїнського змісту, а також прийнято рішення про анулювання 1 виданого раніше дозволу.

Ще 3580 відмов надано внаслідок подання суб’єктами господарювання не в повному обсязі пакетів документів, необхідних для одержання дозволу, або виявлення у поданих документах недостовірних відомостей.

Як повідомляла група «ІС», прикордонники запобігли спробі ввезення антиукраїнської літератури в Україну.

Свежее

Страчений вагнерівцями зек сам займався вербуванням

За інформацією джерела ВЧК-ОДПУ, Євген Нужин, перебуваючи в ув'язненні, аж ніяк не був паїнькою. Просидівши майже 20 років за...