Аншлаг на кордоні: прикордонники повідомили скільки людей виїхало з України 31 грудня

-

Читайте также

В Державній прикордонній службі України повідомили, як пройшов останній день 2019 року на кордоні. 31 грудня на в’їзд та виїзд з України було оформлено 175 тисяч громадян. 

Про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби України.

Причому в нашу державу прослідувало майже 95 тисяч осіб, тоді як з України оформлено 80 тисяч осіб. Крім того, протягом доби оформлено близько 30 тисяч транспортних засобів.

Особлива увага на кордоні приділяється безпеці пасажирів. Зокрема проводяться заходи щодо недопущення переміщення зброї та вибухівки, а також перетинання кордону протиправними елементами та потенційними нелегальними мігрантами.

Загалом під час заходів прикордонного контролю за добу відмовлено у пропуску близько 100 особам, із них — більше 20 потенційним нелегальним мігрантам,  виявлено 9  недійсних документів, 21  особу було затримано за незаконний перетин кордону.

Також прикордонні наряди, що несуть службу в пунктах пропуску і по за ними, посилено кінологами зі службовими собаками, а для тривалого віддаленого несення служби прикордонників забезпечено усім необхідним.

Як повідомляла група «ІС», у МЗС України пояснили посилення правил поїздок до Росії.

загрузка...

Свежее

«Спутник V» в ЕС: Россия не предоставила документы для сертификации

В Минздраве Германии подтвердили, что ситуация с сертификацией российской вакцины от коронавируса «Спутник V» в ЕС остается неизменной. Документация...