Amazon відключив хостинг соціальній мережі Parler

-

Читайте также

Популярна серед прихильників 45-го президента США Дональда Трампа, представників ультраправих та серед користувачів, яким заборонений доступ до Twitter, соціальна мережа Parler, яка була запущена у 2018 році, припинила роботу у понеділок, 11 січня після того, як втратила доступ до веб-сервісів Amazon, повідомляє Радіо.Свобода.

У листі власникам Parler Amazon заявила, що призупиняє роботу платформи, яка стверджує, що у неї більш ніж 12 мільйонів користувачів, від своїх послуг хмарного хостингу за допущення «загроз насильства».

Мережу, яка позиціонувала себе «неупередженою», звинувачують в тому, що вона не змогла контролювати контент, що містить насильство.

У дні, що передували штурму Конгресу у Вашингтоні, деякі користувачі мережі відкрито обговорювали способи зупинити визнання перемоги обраного президента Джо Байдена. У мережі також поширювалися необґрунтовані звинувачення і наклепницькі претензії на адресу низки високопоставлених американських діячів.

Повідомлення про підтримку насильства і заклики до нових протестів поширилися на платформі, що спонукало Apple і Google видалити додаток Parler зі своїх магазинів.

Parler припинив роботу одразу після півночі за тихоокеанським часом, тобто о 10 годині ранку за Києвом. У відповідь генеральний директор Parler Джон Матц звинуватив технологічних гігантів у «війні зі свободою слова».

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше Amazon, Google та Wish видалили зі своїх сайтів товари, пов’язані з нацистами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Україні розпочато тестування Єдиного державного реєстру ветеранів

Міністерство у справах ветеранів розпочинає тестування Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) та Електронного кабінету ветерана. Їх повноцінний запуск...