Amazon, Google і Wish видалили зі своїх сайтів товари, пов’язані з нацистами

-

Читайте также

На майданчиках компаній Amazon, Google та Wish більше не продаватимуть товари, повʼязані з прихильниками неонацистів. Компанії видалили зі своїх торгових майданчиків ці товари, повідомляє BBC.

Журналісти зазначають, що про наявність цих товарах стало відомо під час розслідування. Так, на Amazon знайшли білий прапор із зображенням кельтського хреста. При цьому, один із покупців залишив коментар, що прапор «стане в нагоді на парадах», і подякував Amazon за можливість його придбати.

Інтернет-магазин Wish також зняв з продажу товари, повʼязані з Ку-клукс-кланом. При цьому, і Amazon і Wish на сторінках зі спірним товаром пропонували користувачу «схожі» продукти. Так, на сторінці мультфільму на тему Ку-клукс-клану Wish рекомендував покупцям капюшон члена Ку-клукс-клану і кельтський хрест.

Також на сайтах виявили товари, повʼязані з угрупованням Boogaloo — ультраправим рухом у США. Кілька членів цієї групи були звинувачені в тероризмі і вбивстві чиновників у США.

Компанії видалили ці продукти, а також видалили електронні книги і контент, повʼязаний із неонацизмом.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше СБУ припинила діяльність осередку неонацистів, яким керував громадянин РФ. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее