Нащадки козаків: бригади ЗСУ отримали почесні найменування

-

Читайте также

До Дня Незалежності України голова держави підписав Указ про перейменування деяких військових частин Збройних Сил України та уточнення деяких найменувань.

Текст документа опублікувала прес-служба президента України.

В ньому йдеться, що від сьогодні 17 окремій танковій Криворізькій бригаді присвоєно почесне найменування 17 окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка. 

«28 окремій механізованій бригаді почесне найменування «імені Лицарів Зимового Походу» та надалі іменувати її — 28 окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу», — ідеться в Указі.

Змінено також назву 92-ї окремої мехбригаді, тепер вона — 92 окрема механізована бригада імені кошового отамана Івана Сірка.

456 бригаді транспортної авіації присвоєно почесну назву — 456 бригада транспортної авіації імені Дмитра Майбороди. Майборода — герой АТО, військовий льотчик, загинув у липні 2014-го, посмертно нагороджений званням «Герой України».

Повний текст Указу можна переглянути тут. Він набув сили у день його підписання.

Раніше стало відомо про те, що бійці ЗСУ беруть активну участь у навчаннях Combined Resolve XII. 

 

загрузка...

Свежее

Інформаційна війна: СБУ посилює підготовку кіберфахівців

Гібридна агресія РФ зобов’язує Україну посилювати напрям кібербезпеки і підготовку кваліфікованих фахівців для протидії новітнім загрозам. Про це йшла...