270 км і 27 годин безперервного бігу: український військовий успішно завершив ультрамарафон

-

Читайте также

Військовослужбовець 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого успішно завершив свій ультрамарафон на честь 7-ї річниці створення військової частини, яку відзначатимуть 10-го грудня. Про це йдеться у повідомленні пресслужби 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

27 листопада, о 19:30, Микола Луговий фінішував біля парку Слов’янський у Володимирі-Волинському, звідки стартував напередодні. Відстань у 270 км, з Володимира-Волинського до Львова і в зворотному напрямку, воїн-спортсмен здолав за 27 годин, хоча попередньо планував значно більший час.

Біг безперервно, адже зупинки, за словами хлопця, погано вплинули би на м’язи, і бігти тоді важче.

Військові медики, які супроводжували спортсмена в дорозі, кажуть, що ніяких проблем зі здоров’ям у нього не виникало. На фініші Микола, ясна річ, був втомлений, але щасливий.

— Я це зробив! Щасливий, що вдалося втілити свій задум! – наголосив чоловік. — Дякую всім, хто в мене вірив, і хто підтримував мене! Попереду чимало планів і кілометрів, тож ще побігаємо!

Далі в Миколи Лугового період відновлення і нові забіги.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на Херсонщині відбувся перший Український військовий забіг — «Об’єднані Перемогою!».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее