З українських морських портів вже експортували понад 5,5 млн тонн зерна

-

Читайте также

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков заявив про те, що за майже два місяці роботи «зернового коридору» з українських морських портів вже експортовано понад 5,5 млн т аграрної продукції.

Про це повідомляє Укрінформ.

«За ці два місяці вже вивезли більше, ніж 5,5 млн т аграрної продукції. Це ми говоримо виключно про три порти, які працюють в рамках «ініціативи», — заявив він.

Кубраков зазначив, що загалом із портів Одещини вже вийшло близько 250 суден з продовольством, чотири з яких було зафрахтовано в рамках Світової продовольчої програми для постачання зерна в найбідніші країни Африки.

За словами міністра, за вересень Україна експортувала майже 4 млн т аграрної продукції через морські порти.

«Якщо брати результати вересня — це майже 4 млн т з портів Великої Одеси, далі є Дунай, є залізниця та вантажівки. Думаю, що коли ми підіб’ємо підсумки, ми точно матимемо 5,5 млн т, близько 6 млн т експорту аграрної продукції. А це приблизно ті цифри, які в нас були до війни», — наголосив очільник Мінінфраструктури.

Група ІС повідомляла про те, що Естонія офіційно заборонить імпортувати російський газ з 1 січня.

________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

СБУ повідомила про підозру «чиновнику днр», який сприяв захопленню лікарень Маріуполя

СБУ зібрала беззаперечні докази злочинів проти України, вчинених керівництвом окупаційної адміністрації у захоплених районах Донеччини. У ході слідчо-оперативних дій...