Японський автовиробник може припинити виробництво в росії

-

Читайте также

Японська компанія Mazda розглядає можливість повністю припинити виробництво автомобілів в росії, повідомляє Nikkei Asia.

“Mazda розглядає можливість припинення виробництва в росії, оскільки перебої в ланцюзі поставок, спричинені війною в Україні, ускладнюють відновлення роботи”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Mazda виробляє автомобілі на спільному з компанією “Соллерс” підприємстві. Виробництво вже було зупинене навесні, а зараз японська компанія розглядає можливість повністю вийти із спільного проєкту.

За інформацією видання, рішення про припинення продажів машин або їх технічного обслуговування в росії поки що не ухвалене.

Як повідомляла група ІС, Toyota закриває свій завод у росії. Таке рішення пов’язане з неможливістю відновити постачання комплектуючих до росії.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

У російському Єкатеринбурзі палять машини із Z-свастикою. ВІДЕО

Поліція в російському Єкатеринбурзі розшукує «пробандерівськи налаштованих» паліїв машин з літерою Z, пишуть росЗМІ з посиланням на ГУ МВС...