Втрати світової економіки через путінську війну проти України: названо суму

-

Читайте также

За даними WSJ, після того, як путін оголосив про мобілізацію та підготовку до «референдуму» на окупованих територіях України, Захід почав побоюватися, що війна затягнеться на довгі місяці або навіть роки, пише «Міжнародний кур’єр».

Згідно з прогнозом Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), світова економіка має зрости на 3% цього року та на 2,2% у 2023 році. До війни очікувалося зростання на 4,5% цього року та на 3,2% у 2023 році.

Таким чином, війна росії в Україні коштуватиме світові суму, еквівалентну обсягу виробництва французької економіки за ці два роки, а це $2,8 трлн.

ОЕСР очікує, що у 2023 році економіка ЄС зросте лише на 0,3% порівняно з очікуванням зростання на 1,6% у червневому прогнозі. ОЕСР також знизила прогноз економічного зростання США у 2023 році до 0,5% з 1,2%.

Як повідомляла група «ІС», економіка рф під впливом санкцій стабільно руйнується.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Рашисти в окупованому Енергодарі взялися грабувати церкви. ФОТО

Поки Збройні сили України крок за кроком просуваються вперед та звільняють окуповані території, рашисти в Енергодарі тепер взялися «звільняти»...